Fotografia ślubna Białystok, Warszawa - Cykady.com

| 508 115 768
cykady-logo

Cykady.com, czyli duet fotograficzny

cykady-logoWitajcie!

Cykady.com to my. Jesteśmy duetem fotograficznym.

Połączyliśmy siły, aby wspólnie robić jeszcze ciekawsze zdjęcia dla Was! Przez cały sezon 2015 pracowaliśmy razem, jeszcze pod poprzednią marką Rafała (WronaART). Nadszedł czas na zmiany. Przedstawiamy Wam naszą nową markę, identyfikację wizualną, stronę www, profil na Facebook’u i ofertę.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do Par Młodych (fotografia ślubna). Mieszkamy na co dzień w Białymstoku, ale naszą ofertę kierujemy do Par z całej Polski i nie tylko! Realizowaliśmy już i z przyjemnością zrealizujemy kolejne zlecenia w Warszawie, Suwałkach, Gdańsku, Olecku, Gdyni, Lublinie czy Krakowie. Jesteśmy mobilni i z chęcią podróżujemy, także dojazdy na terenie kraju nie są dla nas problemem, nie ważne czy mamy jechać na reportaż ślubny czy sam plener. Porozumiemy się także po angielsku, więc z chęcią podejmiemy się fotografowania na uroczystościach za granicą. Posiadamy specjalną walizkę fotograficzną, która idealnie nadaje się do podróżowania samolotem, także plener ślubny w innym kraju nie jest dla nas problemem.

Poza fotografią ślubną zajmujemy się także m.in. fotografią koncertową, organizujemy sesje rodzinne, komercyjne, biznesowe, korporacyjne. Specjalizujemy się także w reportażach z przeróżnych imprez.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy do lektury naszej nowej strony www.cykady.pro-linuxpl.com. Zapraszamy także do polubienia nas na portalu Facebook, gdzie będziemy publikować więcej zdjęć!