Fotografia ślubna Białystok, Warszawa - Cykady.com

| 508 115 768

Poniżej znajdziecie formularz, który pozwoli nam uporządkować wszystkie szczegóły oraz ułatwi nam współpracę. Prosimy Was, abyście bardzo dokładnie zapoznali się z formularzem i uważne wypełnienie wszystkich pól. Dzięki temu w dniu Waszego ślubu będzie się nam lepiej współpracowało oraz będziemy wiedzieli, na czym Wam zależy. Jeżeli macie jakieś pytania - zapraszamy do kontaktu mailowego (cykcyk@cykady.com) lub telefonicznego (508 115 768 - Rafał, 792 245 279 - Ania).

Data ślubu

Adres email

Dane Panny Młodej

Imię

Nazwisko

Telefon

Dane Pana Młodego

Imię

Nazwisko

Telefon

Motyw/kolor przewodni

Obsługa

W poniższej tabelce uzupełnijcie nazwy/imiona i nazwiska obsługi Waszego ślubu i wesela:

Makijaż:
Kwiaty:
Suknia:
Zespół/DJ:
Wideofilmowanie:
Inne (np. wedding plannerka itp):

Adresy i godziny

Godzina Adres
Makijaż
Dom Pana Młodego
Dom Panny Młodej
Ślub
Przyjęcie weselne

Ślub

Zdjęcie grupowe pod świątynią/USC
Po ceremonii zaślubin i wyjściu ze świątyni/USC, a zanim goście zaczną Wam składać życzenia wykonujemy zdjęcie grupowe. Dobrze jest poinformować gości wcześniej o tym, że będziemy robili takie zdjęcie, aby się nie rozchodzili.
Warto zdjęcie grupowe zrobić w tym momencie, gdyż zdarza się, że część gości jest na ślubie, a nie uczestniczą w weselu, więc jest to jedyna okazja, aby mieć wszystkich na jednym zdjęciu.
Jeżeli macie jakieś uwagi do zdjęcia grupowego - wpiszcie je poniżej:

Życzenia

Wesele

Ścianka zdjęciowa

Na weselu proponujemy zrobienie zdjęć z gośćmi w formie ścianki zdjęciowej. Całość zajmie około 15-30 minut (w zależności od ilości zdjęć). Potrzebujemy także kilku minut na rozstawienie lampy studyjnej, ustawienie i sprawdzenie oświetlenia. Zdjęcia na ściance mogą być w formie Wy + para gości lub w innych grupowych konfiguracjach, np. wszyscy znajomi, wszystkie siostry itp - decyzja należy do Was. Wyznaczcie jedną osobę z gości lub świadków (koniecznie musi być to osoba, która zna gości), aby pomogli nam w odnalezieniu i ściągnięciu potrzebnych osób na zdjęcia. Ściankę proponujemy zacząć w którejś z przerw w muzyce, najlepiej w pierwszych 2 godzinach wesela. Zespół/DJ będzie mógł zacząć dalej zabawę, goście będą mogli tańczyć a my w tym czasie będziemy kończyć ściankę - dzięki temu unikniemy długich kolejek do zdjęć. Jeżeli macie jakieś wskazówki co do miejsca wykonania ścianki to wpiszcie je w polu poniżej, jeżeli nie, to możecie się zdać na nasz wybór.

Poniżej wpiszcie nam osoby z którymi koniecznie chcecie mieć zdjęcia - te osoby, na których szczególnie Wam zależy. Jeżeli znajdą się inni chętni, to oczywiście im nie odmówimy, ale chodzi nam o listę "must-have".

Przykład:
Foto 1: Wszyscy rodzice razem (Pary Młodej, nie że wszyscy wszyscy)
Foto 2: Wszystkie ciocie Panny Młodej: Ciocia Krysia, Ciocia Ela, Ciocia Misia
Foto 3: Wszystkie siostry Panny Młodej: Asia, Basia, Kasia, Zosia
Foto 4: Zdjęcie pokoleniowe: Prababcia Marysia, Babcia Gabrysia, Mama Jagoda i Panna Młoda
Foto 5: Wszyscy znajomi ze studiów: Marian, Janusz, Grażyna, Ksawery, Sebastian, Karina
Foto 6: Dziadek Władek, Pan Młody i Świadek

Sameday Slideshow
To krótki, ok. 3 minutowy, pokaz zdjęć z Waszych przygotowań, ślubu i pierwszego tańca. Zdjęcia wybiera, obrabia oraz składa w trakcie wesela Ania - także wszystko dzieje się bardzo szybko, zważywszy na to, że w międzyczasie nadal robimy zdjęcia. Pokaz zazwyczaj jest gotowy najwcześniej około godziny 22:00. Mamy własny ekran, projektor oraz zestaw kabli do podłączenia, także tym się nie musicie przejmować. Proponujemy, aby nie robić dodatkowego zamieszania, połączyć pokaz z jakimś innym wydarzeniem, tak, aby goście nie musieli specjalnie się zbierać na pokaz, tylko byli przy okazji. Najczęściej wybierane opcje to puszczenie pokazu przez podziękowaniami dla rodziców, przed oczepinami - decyzja należy do Was.

Jeżeli tak, to poniżej podajcie przybliżoną godzinę Sameday Slideshow:

Harmonogram dnia - przygotowania i ślub

W polu poniżej wpiszcie wszystkie dodatkowe uwagi dotyczące przygotowań i ślubu jeżeli chcecie jakieś konkretne zdjęcia, będą jakieś nietypowe momenty, niespodzianki, specjalne bramy czy cokolwiek, o czym wiecie, a chcielibyście mieć na zdjęciach. Dajcie też znać czy poinformowaliście księdza o tym, że będziemy fotografować i czy przekazał Wam jakieś wytyczne w stosunku do nas. Napiszcie też nam o wszystkich detalach, do których przyłożyliście się specjalnie przygotowując ślub lub po prostu zależy Wam na ich sfotografowaniu - np. bukiet, spinki do mankietów, wieszaki, naklejki na buty, wymarzona Tesla, którą jedziecie do ślubu, a może chcecie zdjęcie z Waszym zwierzakiem - im więcej szczegółów i detali nam podacie, tym lepiej!

Harmonogram dnia - wesele

W polu poniżej wpiszcie rozpiskę godzinową wesela, wszystkie atrakcje, które są przewidziane na weselu. Wymieńcie też wszystkie detale, na których Wam zależy, np. ręcznie robione winietki dla gości, tort, który Panna Młoda sama zrobiła, ozdoby, nalewki itp - im więcej szczegółów i informacji dotyczących wesela, tym lepiej.

Inne

Jeżeli macie jeszcze coś do dodania (ważnego, lub mniej ważnego) to wpiszcie to poniżej: