Fotografia ślubna Białystok, Warszawa - Cykady.com

| 508 115 768

Fotoalbum ślubny, Pakiet 2+1, czyli gdzie fotografie ślubne prezentują się najlepiej!

Jesteśmy zwolennikami wydrukowanych zdjęć. Pomijając aspekty techniczne, czyli m.in. problemy z poprawnym wyświetlaniem kolorów zdjęć na innych, nieskalibrowanych monitorach, to po prostu zdjęcia na papierze odbiera się inaczej. To ciężkie do opisania uczucie, ale każdy, kto widział to samo zdjęcie na monitorze i wydrukowane na pewno wie o czym mówimy. W naszej ofercie znajdziecie ogromny wybór wydruków, m. in. fotoalbumy, odbitki w różnych formatach, wydruki wielkoformatowe w różnych formatach, fotoobrazy na krośnie w różnych formatach itp. Dzisiaj prezentujemy Wam kilka zdjęć fotoalbumów, które są dostępne w różnych formatach i pakietach, z ogromnym wyborem okładek, okienek i materiałów, którymi są obite. Najczęściej wybieranym formatem jest 30x30cm, 40 stron (20 rozkładówek), który jest dostępny także w ciekawej ofercie pakietowej, gdzie zamawiając 3 albumy płacicie wyłącznie za 2, np. pakiet 2+1, czyli pakiet z jednym albumem 30x30cm i dwa albumy formatu 20x20cm lub pakiet 3 albumów w formacie 30x30cm. Poniżej kilka zdjęć pakietu 2+1.

Zalet takich albumów jest wiele, ale najważniejszymi są naszym zdaniem jakość wydruku i trwałość. Najwyższą jakość wydruku zapewnia nam fotolab, z którym współpracujemy. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego papieru, sztywnych kart o gramaturze 800g/m2 rozkładanych na płasko, wydruk jest świetnej jakości. Papier posiada strukturę jedwabiu, dzięki czemu przy jego oglądaniu światło nie odbija się od zdjęć, ani nie są widoczne odciski palców, jak to ma miejsce przy papierze błyszczącym. Sam album zrobiony jest z grubych kart, dzięki czemu nie grozi im zaginanie się czy marszczenie. Dzięki temu, że cała strona jest naświetlana, a nie są to zdjęcia przyklejane jak w tradycyjnym albumie, mamy pewność, że zdjęcia z czasem nie zaczną wypadać z albumu. Okładki z eko-skóry lub tkaniny introligatorskiej to nie tylko eleganckie, ale także bardzo trwałe wykończenie albumu. Dowodem na trwałość albumów może być chociażby nasz fotoalbum pokazowy, który ma już około 4 lat, oglądały go setki oczu, przewracało go wiele rąk, praktycznie non stop jeździ z nami w samochodzie, a nadal wygląda jak nowy.

Przypominamy, że albumy są dodatkiem do naszej oferty fotografii ślubnej.

Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą, to zapraszamy także do zapoznania się z aktualną promocją – szczegóły w znajdziecie klikając TUTAJ.