Fotografia ślubna Białystok, Warszawa - Cykady.com

| 508 115 768

O nas

Poznaj nas - Cykady.com

Duet fotograficzny

Jesteśmy duetem fotograficznym zajmującym się głównie fotografią ślubną i różnymi fotoreportażami (w tym okolicznościowymi), ale także sesjami komercyjnymi.

Fotografia to nasza pasja, którą mamy możliwość połączyć z naszą pracą. Mamy nadzieję, że nasze fotografie przypadną Wam do gustu i będziemy mieli okazję współpracować!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem „Jak pracujemy„, gdzie znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda współpraca z nami.

Polecamy także zapoznanie się z działem „Q&A” – tutaj opublikowaliśmy listę najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzieliśmy na nie.

Jeżeli posiadacie jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Ania i Rafał

Poznaj nas

  • Anna

    Pozytywnie zakręcona, ciekawa świata, pomysłowa perfekcjonistka. Miłośniczka słońca, spontanicznych podróży w nieoczywiste miejsca, próbowania nowych smaków, jazdy samochodem i przyrody. Z przyjemnością strzela nie tylko zdjęcia. Uwielbia fotografować detale i akty. Głowa zawsze pełna pomysłów.

  • Rafał

    Przyjacielski, optymistyczny gaduła. Fotograf, programista, specjalista ds. reklamy w Internecie - swoisty nowoczesny człowiek renesansu. Miłośnik podróżowania, muzyki i kraftowego piwa. Uwielbia tworzyć fotoreportaże i fotografować koncerty. W fotografii ślubnej skupia się na emocjach i głównej historii.