Cykamy dla Ciebie!

Fotografia to nasza pasja, którą szczęśliwie możemy połączyć z naszą pracą. Fotografując, dajemy z siebie i naszego sprzętu wszystko, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

W związku z tym, przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę, którą dodatkowo możemy dopasować specjalnie do Waszych wymagań.

Poniżej znajduje się lista firm, z którymi mieliśmy przyjemność realizować sesje zdjęciowe oraz różnego rodzaju reportaże oraz opinie klientów – w tym Par, które zdecydowały się abyśmy to właśnie my uwiecznili ich najważniejszy dzień w życiu.

Nasze doświadczenie

ponad

8

lat doświadczenia
ponad

423

zrealizowanych sesji
ponad

316

zadowolonych klientów
Z przyjemnością realizowaliśmy zlecenia m.in. dla
Brygada Kryzys
Juwenalia Białystok
Halfway Festival
Helios Polska
ROK Mazury Garbate
Obsesja.eu
Opera i Filharmonia Podlaska
Primacol Lowlanders Białystok
iOlecko.com
Obsesja.eu
iOlecko.com
Brygada Kryzys
ROK Mazury Garbate
Halfway Festival
Juwenalia Białystok
Wyślij nam swoją opinię!

Zobacz opinie o Cykady.com na portalu Zankyou.pl. Możesz też tam wystawić swoją opinię!

Zobacz i wystaw opinie

Obsesja.eu
iOlecko.com
Brygada Kryzys
ROK Mazury Garbate
Halfway Festival
Juwenalia Białystok
Klienci i Pary Młode o współpracy z nami

Chcieliśmy Wam podziękować za serce, zaangażowanie, uśmiech i luuuz, dzięki któremu zdjęcia z naszym i naszych gości udziałem wyszły tak swobodne i naturalne. Dzięki Waszej obecności i podejściu do całej sytuacji nam również udało się odgonić początkowy stres i napięcie. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, a komentarze innych tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że wybranie Was na naszych Fotografów było strzałem w 10-tkę. Dziękujemy, że byliście z nami, że uwieczniliście nasze wspomnienia w pełnych miłości, szczęścia i uśmiechu zdjęciach.

Joanna & Karol

Zdjęcia ze ślubu super! Albumy są ekstra! Fotoobrazy są super! Mogę rzucić robotę i zostać znów przedstawicielem handlowym, tyle że Waszych usług!

Ania & Marcin

Dzięki serdeczne, zdjęcia piękne, jesteśmy zachwyceni! 🙂

fotografia ślubna wschód
Dorota & Mariusz
PARA MŁODA

Polecamy z czystym sumieniem – bardzo profesjonalne podejście, luźna atmosfera i znakomity efekt końcowy! Bez marudzenia wchodzili nawet na punkty widokowe i kładli się na deskach dla najlepszego ujęcia, pełne poświęcenie dla pracy 😉 Mamy super pamiątkę, zarówno z dnia ślubu jak i klimatycznej sesji plenerowej – polecamy wszystkim!

kreatywna fotografia ślubna Gdańsk
Basia & Dominik
Para Młoda

Kochani, dziękujemy Wam bardzo za zdjęcia i za współpracę.

Kasia & Tomek
Para Młoda

Zdjęcia wyszły ekstra, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu!

fotograf na ślub mazury
Monika & Rafał
Para Młoda
Co do zdjęć – super, fajny klimat i emocje. Cieszę się, że wyszło ich tyle i że nie do wszystkich udało nam się zrobić głupie miny 🙂 Dziękujemy za piękne zdjęcia (wartość sentymentalna pod każdym względem nie do przecenienia) i choć generalnie pozowanie przychodzi nam z trudem, to też dzięki Wam i Waszemu podejściu będziemy samą sesję miło wspominać i polecać Was znajomym!
fotograf na ślub
Elwira & Kamil
Para Młoda

Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo 🙂 Przecież sami wiecie – znacie się na robocie – będę polecać na lewo i prawo! Bardzo dziękuję, za wszystko – za super zdjęcia, które są pamiątką na całe życie, za fajny kontakt, za przemiłą współpracę i że daliście radę z parą takich sztywniaków jak my.

zdjęcia ślubne
Sylwia & Rafał
Para Młoda