Opinie

Zapoznaj się z opiniami na temat naszej pracy.

Fotografia to nasza pasja, którą szczęśliwie możemy połączyć z naszą pracą. Fotografując, dajemy z siebie i naszego sprzętu wszystko, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

W związku z tym, przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę fotografii ślubnej, którą dodatkowo możemy dopasować specjalnie do Waszych wymagań.

Poniżej znajduje się lista firm, z którymi mieliśmy przyjemność realizować sesje zdjęciowe oraz różnego rodzaju reportaże oraz opinie klientów – w tym Par, które zdecydowały się abyśmy to właśnie my byli ich fotografami ślubnymi i uwiecznili ich najważniejszy dzień w życiu.

Fotografowaliśmy dla...

Z przyjemnością realizowaliśmy zlecenia m.in. dla

helios
halfway
juwenaliabstok
oifp
lowlanders
brygadakryzys
kinokobiet
bstokpl
klubjudopolitechnikibialystok
chor-umb
skoda
rok-olecko
iolecko
legion-wschodni
specgear
colliershirts
motoserce
kreatrywnepodlasie
harypub
odskocznia
polishcookies
lumobjalistoko

Opinie

Ponad 10 lat doświadczenia w fotografowaniu Waszych emocji, setki zadowolonych klientów - prezentujemy wyłącznie część z opinii, które od Was otrzymujemy!

sr-plener-031

Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo 🙂 Przecież sami wiecie - znacie się na robocie - będę polecać na lewo i prawo! Bardzo dziękuję, za wszystko - za super zdjęcia, które są pamiątką na całe życie, za fajny kontakt, za przemiłą współpracę i że daliście radę z parą takich sztywniaków jak my.

Sylwia & Rafał
fotograf na sesję zagraniczną

Dzięki serdeczne, zdjęcia piękne, jesteśmy zachwyceni! 🙂

Dorota & Mariusz
ak-plener-026

Chcieliśmy Wam podziękować za serce, zaangażowanie, uśmiech i luuuz, dzięki któremu zdjęcia z naszym i naszych gości udziałem wyszły tak swobodne i naturalne. Dzięki Waszej obecności i podejściu do całej sytuacji nam również udało się odgonić początkowy stres i napięcie. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, a komentarze innych tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że wybranie Was na naszych Fotografów było strzałem w 10-tkę. Dziękujemy, że byliście z nami, że uwieczniliście nasze wspomnienia w pełnych miłości, szczęścia i uśmiechu zdjęciach.

Joanna i Karol
kreatywna fotografia ślubna Gdańsk

Polecamy z czystym sumieniem - bardzo profesjonalne podejście, luźna atmosfera i znakomity efekt końcowy! Bez marudzenia wchodzili nawet na punkty widokowe i kładli się na deskach dla najlepszego ujęcia, pełne poświęcenie dla pracy 😉 Mamy super pamiątkę, zarówno z dnia ślubu jak i klimatycznej sesji plenerowej - polecamy wszystkim!

Basia & Dominik
am-plener-051

Zdjęcia ze ślubu super! Albumy są ekstra! Fotoobrazy są super! Mogę rzucić robotę i zostać znów przedstawicielem handlowym, tyle że Waszych usług!

Ania & Marcin
fotograf na ślub

Co do zdjęć - super, fajny klimat i emocje. Cieszę się, że wyszło ich tyle i że nie do wszystkich udało nam się zrobić głupie miny 🙂 Dziękujemy za piękne zdjęcia (wartość sentymentalna pod każdym względem nie do przecenienia) i choć generalnie pozowanie przychodzi nam z trudem, to też dzięki Wam i Waszemu podejściu będziemy samą sesję miło wspominać i polecać Was znajomym!

Elwira & Kamil