Cykamy dla Ciebie!

Fotografia to nasza pasja, którą szczęśliwie możemy połączyć z naszą pracą. Fotografując, dajemy z siebie i naszego sprzętu wszystko, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

W związku z tym, przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę, którą dodatkowo możemy dopasować specjalnie do Waszych wymagań.

Poniżej znajduje się lista firm, z którymi mieliśmy przyjemność realizować sesje zdjęciowe oraz różnego rodzaju reportaże oraz opinie klientów – w tym Par, które zdecydowały się abyśmy to właśnie my uwiecznili ich najważniejszy dzień w życiu.

Nasze doświadczenie

ponad

8

lat doświadczenia
ponad

423

zrealizowanych sesji
ponad

316

zadowolonych klientów
Z przyjemnością realizowaliśmy zlecenia m.in. dla
Halfway Festival
Opera i Filharmonia Podlaska
Obsesja.eu
iOlecko.com
Primacol Lowlanders Białystok
ROK Mazury Garbate
Brygada Kryzys
Juwenalia Białystok
Helios Polska
Obsesja.eu
iOlecko.com
Brygada Kryzys
ROK Mazury Garbate
Halfway Festival
Juwenalia Białystok
Wyślij nam swoją opinię!

Zobacz opinie o Cykady.com na portalu Zankyou.pl. Możesz też tam wystawić swoją opinię!

Zobacz i wystaw opinie

Obsesja.eu
iOlecko.com
Brygada Kryzys
ROK Mazury Garbate
Halfway Festival
Juwenalia Białystok
Klienci i Pary Młode o współpracy z nami

Chcieliśmy Wam podziękować za serce, zaangażowanie, uśmiech i luuuz, dzięki któremu zdjęcia z naszym i naszych gości udziałem wyszły tak swobodne i naturalne. Dzięki Waszej obecności i podejściu do całej sytuacji nam również udało się odgonić początkowy stres i napięcie. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, a komentarze innych tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że wybranie Was na naszych Fotografów było strzałem w 10-tkę. Dziękujemy, że byliście z nami, że uwieczniliście nasze wspomnienia w pełnych miłości, szczęścia i uśmiechu zdjęciach.

Joanna & Karol

Zdjęcia ze ślubu super! Albumy są ekstra! Fotoobrazy są super! Mogę rzucić robotę i zostać znów przedstawicielem handlowym, tyle że Waszych usług!

Ania & Marcin

Dzięki serdeczne, zdjęcia piękne, jesteśmy zachwyceni! 🙂

fotografia ślubna wschód
Dorota & Mariusz
PARA MŁODA

Polecamy z czystym sumieniem – bardzo profesjonalne podejście, luźna atmosfera i znakomity efekt końcowy! Bez marudzenia wchodzili nawet na punkty widokowe i kładli się na deskach dla najlepszego ujęcia, pełne poświęcenie dla pracy 😉 Mamy super pamiątkę, zarówno z dnia ślubu jak i klimatycznej sesji plenerowej – polecamy wszystkim!

kreatywna fotografia ślubna Gdańsk
Basia & Dominik
Para Młoda

Kochani, dziękujemy Wam bardzo za zdjęcia i za współpracę.

Kasia & Tomek
Para Młoda

Zdjęcia wyszły ekstra, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu!

fotograf na ślub mazury
Monika & Rafał
Para Młoda
Co do zdjęć – super, fajny klimat i emocje. Cieszę się, że wyszło ich tyle i że nie do wszystkich udało nam się zrobić głupie miny 🙂 Dziękujemy za piękne zdjęcia (wartość sentymentalna pod każdym względem nie do przecenienia) i choć generalnie pozowanie przychodzi nam z trudem, to też dzięki Wam i Waszemu podejściu będziemy samą sesję miło wspominać i polecać Was znajomym!
fotograf na ślub
Elwira & Kamil
Para Młoda

Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo 🙂 Przecież sami wiecie – znacie się na robocie – będę polecać na lewo i prawo! Bardzo dziękuję, za wszystko – za super zdjęcia, które są pamiątką na całe życie, za fajny kontakt, za przemiłą współpracę i że daliście radę z parą takich sztywniaków jak my.

zdjęcia ślubne
Sylwia & Rafał
Para Młoda