Fotografia ślubna Białystok, Warszawa - Cykady.com

| 508 115 768
fotografia ślubna w cerkwi

Ostatnie dni promocji na fotoreportaże ślubne w piątki i niedziele!

Pamiętacie naszą promocję na fotoreportaże ślubne w piątki i niedziele? Na wszystkie umowy podpisane na 2016 i 2017 rok na śluby, które odbędą się w piątki lub niedziele zaproponowaliśmy Wam -200 zł rabatu od standardowej oferty fotografii ślubnej. Promocję tą kończymy z dniem 07.02.2016, czyli obowiązuje ona jeszcze do umów podpisanych do tej daty włącznie. Piątki i niedziele to przede wszystkim terminy ślubów prawosławnych, ale także coraz częściej, szczególnie piątki, katolickich. Jeżeli więc planujecie ślub w piątek lub niedzielę i zastanawiacie się nad wybraniem nas, jako swoich fotografów ślubnych, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotografii ślubnej oraz kontaktu! Mamy nadzieję, że mamy dla Was jeszcze wolny termin, chociaż tych już coraz mniej…

fotograf na ślub prawosławny

Ostatnie terminy na fotografię ślubną w 2016 roku!

Powoli zamykamy terminarz na 2016 rok – zostały ostatnie wolne terminy. Pamiętajcie, że kto pierwszy, ten lepszy. Kontaktując się z nami możecie dokonać wstępnej rezerwacji terminu oraz umówić się z nami na spotkanie. Jeżeli spotkanie nie jest możliwe z przyczyn logistycznych (np. mieszkacie daleko) to proponujemy alternatywę w postaci rozmowy na Skype. Pamiętajcie także, że ostateczna rezerwacja terminu to podpisanie umowy i wpłata zadatku. Jeżeli więc zastanawiacie się nad naszą usługą, to zapraszamy do zapoznania się z portfolio fotografii ślubnej, ofertą (wraz z ceną za usługę) oraz do kontaktu!

Promocji ciąg dalszy!

Kończymy naszą promocję na fotoreportaże ślubne w piątki i soboty, ale promocja, w której za polubienie naszego profilu na Facebook’u otrzymacie gratis Sameday Slideshow oraz 100 odbitek w formacie 15x23cm, nadal obowiązuje! Szczegóły promocji – tutaj.

Przypominamy, że zajmujemy się fotografią ślubną głównie na terenie takich miast jak: Białystok, Warszawa, Gdańsk (Trójmiasto), Olsztyn, Lublin, ale z przyjemnością na fotoreportaż ślubny pojedziemy w dowolne miejsce w Polsce czy za granicą. Po więcej szczegółów zapraszamy do działu „O nas” oraz „Q&A„.