Sesja fotograficzna aktu zrealizowana jako prezent ślubny Panny Młodej dla swojego przyszłego męża. Sesja była niespodzianką dla przyszłego Pana Młodego i była utrzymana w tajemnicy od pomysłu, przez realizację, aż do samego dnia ślubu. Sesja ta była debiutem Panny Młodej przed obiektywem – co zasługuje na szczególne uznanie ze względu na charakter sesji oraz na zachowanie tajemnicy. Wszystko musiało odbyć się w jeden dzień i trwało od 10:00 rano do 04:00 w nocy, na 4 różnych planach zdjęciowych. Efektem końcowym sesji był elegancki fotoalbum w którym finalnie znalazło się 40 zdjęć.

Zdjęcia, makeup, aranżacja: Anna Rajkowska (Cykady.com)

Podziękowania dla Rafała Wolińskiego i Krzysztofa Płoch za asystę, Elżbiecie Wierzbickiej z Salonu Cymbeline za użyczenie welonu oraz dla Odskocznia Gastropub za użyczenie lokalu do zdjęć.

ⓒ Anna Rajkowska (Cykady.com) – całkowity zakaz powielania, rozpowszechniania oraz jakiegokolwiek wykorzystywania zdjęć bez zgody i wiedzy autora.

Zadanie: Sesja aktu

Miejsce realizacji: Białystok

Fotograf: Anna Rajkowska (Cykady.com)

MOBILNOŚĆ

Działamy jako fotografowie w Białymstoku, Warszawie, Gdańsku, Olsztynie, ale także na terenie całej Polski… i całego świata!

PASJA

Fotografia to nasze hobby. Wkładamy całe serce w nasze zdjęcia!

DUET FOTOGRAFICZNY

Co dwa aparaty i dwóch fotografów to nie jeden!

TERMINOWOŚĆ

Twoje zdjęcia ze ślubu i wesela gotowe nawet w 14 dni!

ELASTYCZNOŚĆ

Dopasujemy ofertę fotoreportażu specjalnie do Waszych potrzeb!

 

Skontaktuj się z nami

 

Inne realizacje