Fotografia ślubna Białystok, Warszawa - Cykady.com

| 508 115 768
fotograf Białystok

Promocja – Sameday Slideshow + odbitki 15x23cm – fotografia ślubna!

Witamy w nowym, 2016 roku! Z związku z ogromnym zainteresowaniem poprzednią promocją – postanawiamy ją przedłużyć. Od dzisiaj, czyli od 01.01.2016, do wszystkich umów podpisanych na usługę fotografii ślubnej dodajemy gratis Sameday Slideshow oraz 100 wydruków w formacie 15x23cm. Promocja obowiązuje do odwołania.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji? Wystarczy, że polubicie nasz profil na Facebook’u, a następnie podpiszecie z nami umowę na fotoreportaż ślubny.

Oczywiście w standardowej ofercie fotografii ślubnej znajdują się poza tym także:

  • obecność dwóch fotografów – zawsze pracujemy jako duet fotograficzny, co daje nam zdecydowanie większe możliwości, a Wam ciekawszy materiał końcowy
  • fotoreportaż od przygotowań, przez błogosławieństwo, ślub i wesele, na którym jesteśmy do oczepin (ok. 1:00)
  • plener ślubny innego dnia
  • łącznie około 500-600 fotografii podanej autorskiej obróbce (ilość zdjęć z fotoreportażu zależy od wielu czynników, ale przede wszystkim staramy się nie żałować zdjęć i oddać ich jak najwięcej)
  • pendrive z grawerem
  • zabezpieczoną hasłem galerię on-line na okres 3 miesięcy
  • archiwizację wszystkich plików – Wasze zdjęcia będą bezpieczne – trzymamy je w kilku miejscach i w razie czego w dowolnym momencie możemy je Wam ponownie udostępnić.
  • zdjęcia nawet w 14 dni – krótki czas realizacji, dzięki czemu nie będziecie musieli długo czekać na swoje zdjęcia ślubne!

Sameday Slideshow

Sameday Slideshow to krótki pokaz zdjęć z Waszego dnia ślubu… już na weselu! Dzięki pracy w duecie fotograficznym jesteśmy w stanie w trakcie wesela obrobić około 40-50 zdjęć, które montujemy w krótką prezentacje multimedialną. Są to zazwyczaj zdjęcia z przygotowań, błogosławieństwa, ślubu i początku wesela. Cały pokaz, w zależności od warunków na sali lub Waszych preferencji, możemy wyświetlić na własnym projektorze HD, telewizorze lub laptopie ustawionym w odpowiednim miejscu na sali – będzie to na pewno świetna atrakcja i niespodzianka dla gości, ale także i dla Pary Młodej! Gwarantujemy emocje!

100 wydruków w formacie 15x23cm

Bardzo lubimy wydruki. Fotografie na papierze nabierają pewnej „materialności”, której nie ma w momencie oglądania zdjęć na komputerze. Chcemy się z Wami podzieli tym, co lubimy – dlatego w naszej promocji dostaniecie do nas 100 wysokiej jakości wydruków na profesjonalnym papierze fotograficznym w formacie 15x23cm. Całość będzie zapakowana razem z pendrivem, na którym znajdzie się Wasz fotoreportaż ślubny oraz zdjęcia z ślubnej sesji plenerowej, w eleganckim opakowaniu, które już prezentowaliśmy szerzej na naszym blogu.

fotografia ślubna Białystok

pendrive i odbitki

fotograf Białystok

Ostatnie wolne terminy 2016

Jeżeli planujecie swój ślub w 2016 roku i chcielibyście skorzystać z naszych usług fotoreportażu ślubnego to radzimy się pospieszyć – wolnych terminów, szczególnie sobót na rok 2016 jest już coraz mniej. Przypomnimy tylko, że pracujemy głównie w takich miejscowościach jak: Białystok, Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Suwałki, Olsztyn, Lublin, Łomża, Ełk, Pisz, Bielsk Podlaski, Grajewo, Olecko, Elbląg, Ostrów Mazowiecka, Wysokie Mazowieckie, Ostróda, ale jesteśmy mobilni i z przyjemnością dojedziemy w dowolne miejsce w Polsce, Europie lub na świecie. Jeżeli jesteście zainteresowani – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotografii ślubnej, do zapoznania się z naszym portfolio, najczęściej zadawanymi pytaniami oraz do kontaktu. Mamy nadzieję, że Waszą datę ślubu mamy jeszcze wolną.

Ślub w piątek lub niedzielę? 200 zł rabatu

Nasza promocja na fotoreportaże ślubne w piątki i niedziele nadal obowiązuje. Rezerwując nas jako Waszych fotografów ślubnych na ślub i wesele, które odbędzie się w piątek lub sobotę – otrzymacie od nas 200 zł rabatu. Promocje łączą się, wiec jeżeli polubicie nasz fanpage to otrzymacie dodatkowo gratis Sameday Slideshow oraz 100 wydruków w formacie 15x23cm.