Dziękujemy!

Skoro trafiliście na tę stronę to znaczy, że jesteście zainteresowani współpracą z nami. Jest nam bardzo miło, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem i powierzacie nam uwiecznianie na fotografiach Waszej uroczystości ślubnej.

Aby dokończyć formalności niezbędne jest abyśmy podpisali umowę. Będzie to zarówno zapewnienie dla Was, że będziemy przy Was w dniu Waszego ślubu jak i dla nas – że chcecie, abyśmy to właśnie my fotografowali tego dnia.

W pierwszym kroku prosimy Was o wypełnienie poniższego formularza. Uzupełnijcie go dokładnie i rzetelnie. W formularzu prosimy Was o dane, takie jak imię i nazwisko, adres zameldowania, adres e-mail, numery telefonów, data ślubu oraz miejscowość, w której odbędzie się uroczystość. Pytamy Was także o dodatki do podstawowego reportażu – jeżeli nie wiecie, czym one są – zapraszamy do poczytania informacji w ofercie. Nie musicie się jednak od razu na nie decydować – najważniejsza jest bowiem sama rezerwacja terminu na reportaż, czyli terminu Waszego ślubu. Pozostałe dodatki zawsze możecie domówić później.

W następnym kroku prześlemy Wam wypełnioną umowę w formacie PDF na wskazany w formularzu adres e-mail. Umowę należy wydrukować, podpisać i zaparafować każdą stronę i odesłać nam w e-mailu, bądź listownie na adres wskazany w wiadomości e-mail.

Następnie prosimy o wpłacenie zadatku w kwocie 500 zł na konto:

09 1140 2004 0000 3502 7586 9702
Cykady Anna Rajkowska
ul. 11 Listopada 2/16
19-400 Olecko

Dane do przelewu otrzymacie także w wiadomości e-mail z wypełnioną umową.

Po otrzymaniu umowy oraz zadatku także ją podpiszemy i prześlemy ją do Was.

W tym momencie najważniejsze formalności mamy za sobą. Dziękujemy!

Chcielibyśmy także wspomnieć, że dbamy o Waszą prywatność, dlatego Wasze dane służą wyłącznie do sporządzenia umowy, nie są przez nas gromadzone, przetwarzane, ani udostępnianie innym podmiotom.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania – możecie do nas napisać maila (cykcyk@cykady.com) lub zadzwonić (508 115 768 – Rafał, 792 245 279 – Anna).


Imię i nazwisko osoby podpisującej umowę (wymagane)

Miejscowość zameldowania (wymagane)

Ulica i numer domu, bloku/mieszkania (wymagane)

Imię i nazwisko partnera (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Data ślubu (wymagane)

Miejscowość, gdzie odbędzie się ślub (wymagane)

Miejscowość, gdzie odbędzie się wesele (wymagane)

Wybrane dodatki

Inne - prosimy o podanie wszystkich dodatkowych ustaleń i szczegółów, które mogą być potrzebne przy podpisywaniu umowy