Fotografia ślubna Białystok, Warszawa - Cykady.com

| 508 115 768

Zaproszenie na sesję fotograficzną – świetny pomysł na prezent!

Szukacie pomysłu na prezent z okazji zbliżających się świąt? Świetnie! Dzisiaj chcemy zaproponować Wam swoje usługi jako prezent dla Waszych bliskich. Wszystko sprowadza się do trzech prostych kroków:

1. Kontaktujecie się z nami i informujecie nas jaki typ sesji Was interesuje. Wybór jest wręcz nieograniczony - portrety, sesje w plenerze, w studio, tematyczne, sesja narzeczeńska czy plener ślubny. Szefowi możecie sprezentować sesję korporacyjną, mamie sesję portretową, dziewczynie profesjonalną sesję w studio czy ciekawą sesję tematyczną, gdzie będzie miała okazję sprawdzić się jako modelka. Chrześniakowi możecie wykupić sesję dziecięcą.. I długo by jeszcze można wymieniać. Pomysłów jest cała masa. Zawsze możecie także wykupić voucher na dowolną naszą usługę fotograficzną za określą kwotę do dowolnego wykorzystania.

2. Przesyłamy Wam ofertę (najczęściej w różnych wariantach - tak abyście mogli dopasować prezent do swoich potrzeb i możliwości). Możecie także zdecydować się na wykupienie vouchera na nasze usługi za określoną kwotę - osoba, która go dostanie może wykorzystać taki voucher do realizacji dowolnej sesji - zależnie od kwoty pokryć cały jej koszt lub dopłacić resztę.

3. Gdy zdecydujecie się na konkretną sesję (bądź kwotę) - wpłacacie kwotę na nasze konto i podajecie adres do wysyłki zaproszenia, które wysyłamy do Was pocztą tuż po zaksięgowaniu wpłaty. Na zaproszeniu mogą być informacje o wybranej sesji czy kwocie, imienna dedykacja lub inne informacje. Zaproszenie następnego dnia powinno być u Was.

Przypomnimy tylko, że pracujemy na terenie całej Polski - dojedziemy gdzie trzeba, jeśli będzie taka potrzeba 🙂

PS: Jeżeli planujecie podarować komuś takie zaproszenie na zbliżające się święta - radzimy pomyśleć o tym wcześniej!

Poniżej prezentujemy Was jak wyglądają zaproszenia na sesje, które dla Was przygotowaliśmy we współpracy z Niemarysia: